Ücretsiz Bakım Günleri

Aygaz 2001 yılından beri Türkiye çapında Aygaz otogaz istasyonlarında kurulan bakım ünitelerinde ortalama her bayide iki gün süreyle, otogaz kullanıcılarına yönelik olarak ücretsiz LPG sistem kontrolü yapmaktadır.

Yılda 300’den fazla istasyonda, 30.000’in üzerinde tüketicinin bu hizmetten faydalanmasını sağlayan Aygaz, bakım yaptıran tüm müşterilere de 50 TL'lik otogaz alımlarında geçerli 10 TL otogaz hediye etmektedir.

Türkiye’nin çeşitli yerlerinden yola çıkan ve sürekli hareket halinde olan 10 bakım ekibi, her gün yaklaşık 60 araç sahibinin araçlarının LPG sistemlerini kontrol etmekte, gaz ayarlarını yapmakta ve sistemin varsa tamir ihtiyaçlarını araç sahiplerine bildirmektedir.
Bakım kapsamında yapılan kontroller:
GAZ AYARI
MOTOR
ATEŞLEME
SİSTEMİ
EMİSYON
GAZ KAÇAĞI
KONTROLÜ
Bakım Günü Takvimi
Tarih Seçin:
Şehir Seçin:
Şehrimde Bakım Günü
Olduğunda Haber Ver!
Şehir Seçin:
İlçe Seçin:
Adınız Soyadınız:
Mail Adresiniz:
Telefon Numaranız:

Yukarıda paylaşmış olduğum iletişim bilgilerime, Aygaz A.Ş. tarafından hizmet, özel teklif ve kampanyalara ilişkin pazarlama iletişimi faaliyetleri ile buna benzer davet, tanıtım, kutlama ve anket uygulamaları da dâhil olmak üzere her türlü ticari elektronik iletinin, e-posta, SMS, telefon vb. vasıtalar ile gönderilmesini; iletişim bilgilerimin ticari elektronik ileti gönderimine ilişkin hizmet alınan üçüncü kişilerle paylaşılmasını ve kişisel verilerimin bu faaliyetler kapsamında işlenmesini, muhafaza edilmesini ve üçüncü kişilerle paylaşılmasını, kabul ediyorum.