Instagram Benim Icin Otogaz 125 TL Hediye Kampanyasi

Aygaz Otogaz Benim İçin Otogaz 30 kişiye 125 TL Hediye Kampanyası

11.11.2020 - 22.11.2020

#benimiçinotogaz Instagram Yarışması Kampanya Koşulları:

 

1) Katılımcılar bu belgede yer alan kullanım şartları ve gizlilik kurallarına uymayı peşinen kabul ve taahhüt ederler.

 

2) 11.11.2020 16:00 – 18.11.2020 23:59 Kampanya tarihleri arasında, AYGAZ A.Ş’ye ait www.instagram.com/aygazotogaz ücretsiz internet sitesine giren kullanıcılar, aşağıdaki metinle paylaşacağımız içeriğe yorum yaparak ve arkadaşlarını etiketleyerek yarışmaya katılabileceklerdir;

Otogazlı araç kullanmanın keyfini yaşayan herkesi, yarışmamıza davet ediyoruz. J

Arkadaşınızın neden otogaza geçmesi gerektiğini #benimiçinotogaz hashtag'ini kullanarak 1 cümle ile paylaşın, otogaz kullanmayan arkadaşınızı etiketleyin ve onları da bu ekonomik, çevreci ve performansı yüksek dünya ile tanıştırın!

Otogazı en yaratıcı anlatan 30 kişiye 125 TL değerinde otogaz hediye.

@aygazotogaz hesabını takip etmeyi unutmayın. 😉 Yarışma koşullarına profildeki linkten ulaşabilirsiniz.

 

3) Ödülü kazanacak en yaratıcı yorumlar Aygaz Jürisi tarafından seçilecektir.

 

4) Kazanan 30 kişiye 125 TL değerinde otogaz hediye olarak verilecektir. İkramiye kazanan talihlilerin ikramiyelerini teslim alabilmeleri için yarışma içeriğinin altına yaptıkları yorumların silinmemesi gereklidir.

 

5) Yarışma, Aygaz Otogaz resmi Instagram hesabı üzerinden paylaşılan içerikle birlikte başlayarak 18.11.2020 23:59’a kadar geçerli olacaktır. Bu tarihten sonra gelen katılımlar değerlendirmeye alınmayacaktır.

 

6) Haksız rekabeti önlemek amacıyla sahte olduğu tespit edilen hesaplar uyarı yapılmaksızın diskalifiye edilir.

 

7) Katılımcıların Aygaz Otogaz resmi Instagram hesabını takip etmeleri zorunludur. (www.instagram.com/aygazotogaz)

 

8) Katılımcılar kazanmış oldukları ödüllerinin nakit karşılığını talep edemez, ödülünü değiştiremez, hakkını devredemez veya satamaz.

9) Değerlendirme 19.11.2020 tarihinde saat 12.00’de yapılacaktır. Sonuçlar 20.11.2020 tarihinde saat 10:00’da www.instagram.com/aygazotogaz adresinde duyurulacaktır.

10) Ödül kazanan kullanıcılar, ödül kazandıklarına dair mesaj aldıktan sonra, cep telefonu bilgilerini https://www.instagram.com/aygazotogaz adresine özel mesaj 21.11.2020 saat 16.00’ye kadar göndermeleri gerekmektedir.

11) Ödülün teslimatı sırasında oluşabilecek gecikme ve aksaklıklardan Aygaz A.Ş. hiçbir şekilde sorumlu değildir.

12) Aygaz A.Ş. ve Yeni Markera Çekiliş Org. ve Pro. Hiz. Tic. Ltd. Şti. çalışanları ile 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.

13) İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV hariç diğer yasal yükümlülük ve harcamalar talihliler tarafından ödenir.

14) Kampanya katılımında katılımcı tarafından bildirilen bilgilerin doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcıların sorumluluğundadır.

15) Kampanyaya katılım ve uygulamadaki işlemler ücretsizdir, isteyen herkes katılabilir. Katılım için başka ticari bir koşul aranmamaktadır.

16) Katılımcılar kampanyaya yalnızca kendileri adına katılabilir, başkası adına katılım yapamaz.

17) Yarışmanın yürütülmesini etkileyecek derecede meydana gelebilecek her türlü donanım ve yazılım hatalarından, internet servis sağlayıcısı kaynaklı meydana gelebilecek her türlü hata ve aksaklıklardan, bilgisayar korsanlığı, virüs, böcek kaynaklı müdahalelerden dolayı ortaya çıkacak zararlardan, Aygaz A.Ş. hiçbir şekilde sorumlu değildir.

18) Sistemde oynamalar yaparak, kural dışı ya da hileli yöntemler kullanarak yarışmaya katılan yarışmacıların yarışmadan kaynaklanan tüm hakları iptal edilecektir.

19) Yarışmaya katılan herkes, yarışma şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır.

20) Kazanılan puanların son kullanım tarihi 31.12.2020’dir.
 

 

 

Kampanyamızı sevdiklerinizle paylaşmak için lütfen aşağıdaki ikonlara tıklayınız: