İLETİŞİM ARAMA
ENGLISH  

TÜPGAZ

Kampanyalar

Yapı Kredi World Mobil QR Kod ile Ödemelerde 10 TL Worldpuan Hediye!

09.09.2020 - 31.10.2020
 • Kampanya 09 Eylül - 31 Ekim 2020 tarihleri arasında Yapı Kredi World Üyesi Aygaz Tüplügaz bayilerinde, www.keyiflibahce.com ve online tüp satışı yapılan www.online.aygaz.com.tr sitesinde  geçerlidir.
 • Aygaz bayilerinden, Yapı Kredi POS cihazlarıyla, Yapı Kredi World veya Yapı Kredi Mobil uygulamalarıyla yapılacak QR kod ile ödemelerde müşteriler 10 TL Worldpuan kazanacaktır.
 • Kampanya tek ödemeli işlemlerde geçerli olup, taksitli işlemler kampanyaya dahil değildir. Aynı gün kampanya koşulunu sağlayan ilk işlem geçerli olacaktır. Bir müşteri kampanyadan en fazla bir kez faydalanabilir ve en fazla 10 TL Worldpuan kazanabilir. 
 • Müşterilerin puan kazanımı, Aygaz tüplügaz bayilerinde 10 TL Worldpuan kampanyası kapsamında 50TL ve üzeri harcamalarını POS’ta QR Kod ile ödeme yapmaları durumunda geçerli olacaktır. World Mobil’den “Aygaz bayilerinde 10 TL worldpuan” kampanyasına katılım yapılarak bir harcamanın POS’ta QR Kod ile yapılması gerekmektedir. Kampanyada minimum alışveriş tutarı 50 TL’dir. 
 • Kampanyaya yalnızca Yapı Kredi bireysel kredi kartları ve bireysel TLcard'lar ile Aygaz, Mogaz ve Lipetgaz tüplü satış bayilerinde  POS’ta ve online tüp satışı yapılan www.online.aygaz.com.tr sitesinde ve Keyiflibahce.com sitesinde QR Kod ile yapılacak harcamalar dahildir. 
 • POS’ta QR Kod ile Ödeme işlem yapmak için öncelikle iOS ya da Android cep telefonuna World Mobil veya Yapı Kredi Mobil indirilmelidir. Ödeme yapmadan önce kasiyere QR Kod ile ödeme yapılacağı belirtildikten sonra World Mobil’den Yapı Kredi Pay butonuna tıklayarak “QR Kod ile Ödeme”yi ya da Yapı Kredi Mobil uygulamasından “Kartlarım” menüsü altında bulunan Yapı Kredi Pay’i seçerek “QR Kod ile Ödeme”ye tıklayıp QR Kod okuyucunun açılması ve POS cihazında oluşan QR Kod’un okutulması gerekmektedir.
 •  Nakit çekim, mail order işlemleri, iade ve puan kullanımı işlemleri dahil değildir.
 • Kampanya kapsamında kazanılan Worldpuanlar 06 Kasım 2020 tarihine kadar en az 1 adet kullanıma açık bireysel kredi kartı olması durumunda yüklenecek olup, Worldpuanların son kullanma tarihi 17 Kasım 2020’dur. Kullanılmayan worldpuanlar 18 Kasım 2020 tarihinde geri alınacaktır. 
 • Müşterinin puan yükleme esnasında tüm bireysel kredi kartlarının kapalı olması durumunda kampanya kapsamında sadece TLcard alışverişleri için kazandığı puanlar bireysel TLcard’ına yüklenecektir. Ayrıca müşterinin kampanya kapsamında Yapı Kredi bireysel kredi kartı ile herhangi bir alışverişi olmaması ve kampanya kapsamındaki tüm alışverişlerinin yalnızca bireysel TLcard’ı ile gerçekleştirmiş olması durumunda puan yükleme esnasında bireysel kredi kartları kapalı ise kazanılan puanlar TLcard’lara yüklenecektir.
 •  Worldpuan ile yapılan harcamalar kampanyaya dahil değildir.
 • Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. ve Aygaz A.Ş. kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.